Erkek Bileklik Çeşitleri

Erkekler bayanlar kadar olmasa da aksesuar kullanmaktalar. Aksesuar yönünden kullanımları kısıtlı olan erkekler, genellikle saat, bileklik, yüzük, kolye kullanmaktalar. Erkeklerin aksesuarları arasında yer alan bilekliklerde birçok çeşit bulunmaktadır. Bileklik çeşitleri, erkeklerin giyim tarzlarına ve beğenilerine göre çeşitlilik gösterir. Bu unsurları göz önüne alarak bileklik tercih ederler. Bunlardan erkeklerin en çok tercih ettikleri erkek bileklik modelleri arasında çelik, değerli taşlar, gümüş renkli, deri detaylı, ipli bileklikler, deri örgü detaylı, zımbalı ve çeşitli simgelerle tasarlanmış olan bileklikler vardır.

 

Çelik detaylı olan erkek bileklik modelleri

 

Genelde klasik giyinen erkeklerin kullandığı bir model olsa da hemen hemen her tarza uygunluk gösterebilir. Bu tarz bilekliklerde daha çok parçalı modeller, zincir modeli ve kelepçe modeli olanlar daha çok kullanılmaktadır. Renk olarak daha çok gümüş rengi ve siyah renkteki bileklikler tercih edilir.

 

Değerli taşlardan olan erkek bileklik modelleri

 

Bu tarz bileklikler genelde kol saatleri ile birlikte kombin edilir. Bu türdeki bileklikler bazen de erkeklerin vazgeçilmezi olan spor giyimlerle kombin edilebilir. Değerli taşlan şekli ve ya rengi önemlidir.

 

Gümüş renkli olan erkek bileklik modelleri

 

Gümüş renkli erkek bileklikler, her tarza uygun bileklikler arasındadır. Gümüş rengini her kombin ile kullanabilirsiniz.

 

Deri detaylı erkek bileklik modelleri

 

Deri detay bilekliklerde birçok modele yer verilmiştir. Kemer şeklindeki bileklikler, motorcu tarzında bileklikler, örgü bileklikler gibi modeldeki bilekliklerin kalın ve ya ince olarak tasarlanır. Erkek bileğine uygun olarak kalın ve ya ince modeller tercih edilir. Deri bilekliklerinden biri de ip ile yapılan bilekliklerdir. İpli bileklikler daha sıklıkla tercih edilir.

 

Zımbalı bileklikler

 

Zımba 3 4 senedir hayatımıza girmiştir. Hemen hemen her alanda kullanılan zımba erkek bileklik modelleri ile de karşımıza çıkıyor. Motorcu tarzda kullanılan zımba erkek bileklikler bayanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor.

 

Erkek bileklik modelleri ve çeşitlerini www.kravatkolik.com adresinden bulabilirsiniz. Çeşit fazlalığı ve uygun fiyatlar ile her zevke hitap eden erkek bileklik modelleri sizlerin beğenisine sunulmuştur. Giyimin şıklığın adresi olan modaselvim, takı konusunda da kendini göstermiş bir firmadır. Makul fiyatlar ve kravatkolik ile şıklığınıza şıklık katın.