Erkek Aksesuarlarda En Gözde Seçenekler

Hediyelik eşya kategorisinde değerlendirilebilecek erkek aksesuar modelleri kendi içerisinde onlarca farklı seçeneğe ayrılıyor. Takım elbise başta olmak üzere birçok giyim tarzını tamamlayan bu aksesuarlar yüzde yirmiden başlayan indirim oranları ile alıcılara sunuluyor. Anlaşmalı bankaların kartlarını kullananlara altı aya varan taksit imkanları da sunuluyor. Bunun yanı erkek aksesuar paketleri en az iki en fazla dört farklı ürünün bir araya getirilmesiyle servis edilmektedir. Kapıda ödeme imkanının bulunması da online platformlardan yapılan alışverişlerin sayısının artmasına vesile oldu. Sipariş edilen ürünlerin tamamı üç iş günü içerisinde Türkiye’nin her iline gönderiliyor.

Erkek Aksesuarlarında ilk Seçenek: Cüzdanlar

Hakiki deriden imal edilen cüzdanlar erkek aksesuar kategorisinde değerlendirilecek ilk ürünlerdir. Özellikle lüks giyinmeyi seven erkeklerin bir numaralı tercihi olan bu modellerin garanti süreleri ise 3 yıla kadar uzanıyor. Bir diğer seçenek ise yapay deriden imal edilen ve fiyatları çok daha uygun olan modellerdir. Öne çıkan renkleri arasında siyah ve kahverengi ilk sıralarda yer alıyor. Lacivert fon üzerine kırmızı ve beyaz çizgilerin çekildiği son derece sportif modeller de aynı kategorinin en çok tık alan ve incelenen bir diğer ürünüdür.

Bozuk paralar ve kredi kartları için ayrı haznelere sahip olan bu cüzdanlarda diğer renkler turuncu, turkuaz ve mavi gibi canlı renklerdir. Bazı ürünlerin alt kısmında ”tükenmek üzere” yazıyor. İç yüzeyine yerleştirilen kaliteli astarlar sayesinde yırtılma ve kopma gibi olumsuz etkilerden tamamen uzak olan dayanıklı cüzdan çeşitleri de mevcuttur. Orijinal kutusuyla taksim edilen bu ürünler erkek arkadaşlarına ve babalarına hangi hediyeyi alacağı konusunda kafa karışıklığı yaşayan alıcılara da farklı alternatifler sunuyor. 2 adet gizli bölmesi de bulunan cüzdanların tahmini teslimat süresi 3 gündür.

Aksesuarlarda Bir Diğer Seçenek: Pantolon Askıları

Kemer ve benzeri aksesuarlara alternatif olarak üretilen pantolon askıları diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de giderek artan bir rağbet oranıyla tercih ediliyor. Popüler bir aksesuar tercihi olan çeşitli renklere ev sahipliği yapan bu askılar kampanyalı fiyatlarla birlikte satın alınabilir. Kendi içerisinde düz ve çizgili olarak ikiye ayrılan pantolon askıları telefonla da sipariş verilebilir.