En Yeni Kravat Modelleri Hangileri?

 

Örgü Kravat Modelleri

 

Erkekler arasında son on yıl içerisinde muteber ve popüler bir konuma yükselen örgü kravat modelleri gün geçtikçe daha büyük bir rağbet oranı ile birlikte piyasadaki yerini alıyor. El emeği göz nuru konsepti ile birlikte bütünleştirilerek potansiyel alıcıların beğenisine sunulan bu modeller klasik kravat algısının yerine son derece modern ve çağı yakalamış yeni bir model adapte etmeyi başarıyor. Çizgi desenli örgü kravatlar ise yukarıdan aşağı doğru uzanan hareket noktaları ile birlikte çok daha özgür yansımaların dışa vurumlarını ihtiva ediyor. Bu kravatları tercih eden erkekler aksesuarlarını hem iş yaşamlarında hem de sosyal ve özel hayatlarında tamamen kendi öz benliklerinin tercihine göre şekillendirebiliyor. İsteyenler için lacivert noktalı örgü kravat seçenekleri de mevcut.

 

Noktaların kendine özgü dokusuna örgünün yumuşak kumaşı eklenince ortaya yeni nesil aksesuar modelleri gelmiş oluyor. Son derece uygun ve indirimli fiyatlar ile birlikte görücüye çıkan bu ürünler aynı zamanda hediyelik eşya kapsamında da değerlendirilebilir ölçeklere sahip. Özellikle erkeklere hediye almakta bir hayli zorlanan hanımlar için örgü kravatlar kurtarıcı görünüyor.

 

İpek Kravat Modelleri

 

İpek kumaşının esnek ve kendine özgü kalitesi her üründe olduğu gibi kravat ürünlerinde de farkını gözler önüne seriyor. Şal desenli ipek kravatlar önemli iş toplantılarında ve yemeklerinde dahi giyilerek vizyon sahibi erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Bununla birlikte gri ve pembe gibi farklı renkleri kontrast oluşturacak şekilde bünyesinde toplayan motifli kravatlar da son beş yıl içerisinde giderek daha fazla görünen bir diğer tercih olarak kayıtlara geçiyor. İtalyan ipek kumaşının kullanıldığı bu ürünler birisine özel ve akılda kalıcı bir hediye göndermek isteyen kişilerin de baş tacı ettiği iç dinamiklere sahip. Klasik stile sahip erkeklerin her zaman olduğu gibi bu yıl da tercih ettiği kravat modelleri hem klasik hem de modern çizgileri dış yüzeyinde bulunduruyor.

 

Diğer Kravat Modelleri

 

Slim, kravat ve pleksi olarak diğer kategorilere ayrılan kravat modelleri birçok farklı seçenek ile birlikte potansiyel alıcı kitlesine arz ediliyor. Bu kadar çok seçeneğe sahip olması da ayrı bir avantaj olarak görülüyor.