Çok Beğenilen Kravat Modelleri

Başta klasik kravat modelleri olmak üzere birçok farklı alternatif ürün erkek alıcıların beğenisine sunuluyor. Genellikle iş hayatında tercih edilen klasik ürünlerin dışında tamamen sportif bir görünüme sahip olan modeller de en uygun fiyatlar ile birlikte satın alınabilir. Son beş yıl içerisinde imal edilen kravat modellerinde gerek tasarım gerek renk seçenekleri bakımından onlarca alternatif de sunuluyor. Turuncu, turkuaz, süt mavisi gibi canlı renklerde imal edilen bu kravatlar hem spor hem de klasik giyinmekten hoşlanan erkeklerin tarzını yansıtmalarında yardımcı aksesuar olarak tercih edilmektedir.

Desenine Göre Kravat Modelleri

Erkek alıcılar mağazalarda ve online platformlarda desenine göre kravatları inceleyebilir ve sepete eklemek suretiyle alışverişlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilir. Mikro-fiber kumaşından imal edilen bu kravatların toplam garanti süreleri 1 yıldır. Ancak yıkama talimatlarına dikkat edildiği takdirde uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesinde takılabilir.

Desenine göre seçilen kravat modellerinde ilk seçeneği motif desenli boyun aksesuarları oluşturuyor. Kare, dikdörtgen, üçgen gibi geometrik desenlerin birbirleriyle uyumlu renklerle imal edildiği bu ürünler hem özel yaşamda hem de iş hayatında tamamen tercihe bağlı olarak takılabilir. Öne çıkan renkleri arasında haki, lacivert ve yeşil yer almaktadır. Aynı zamanda kahve renginin açık ve koyu tonları da mevcut kataloglarda yeni sahiplerini bekliyor. Kum desenli olan modelleri de en çok tercih edilen popüler kravat modellerinden bir diğerini ihtiva ediyor. Füme şal desenli kravatlar ise özellikle genç nesil tarafından büyük bir ilgiyle incelenmekte ve satın alınmaktadır.

Alternatif Kravat Seçenekleri ve Fiyatları

Özellikle sonbahar kış aylarında tercih edilen örgü kravatlar son on yıl içerisinde üretimine hız verilen diğer aksesuarlardır. İmalatında hem pamuk hem de yün kullanıldığı için soğuk hava şartlarına karşı ekstra koruma sağlayan, çok özel ürünlerdir. Tek renkli olan versiyonları dışında iki rengin birbirleriyle uyum içerisinde yer aldığı modelleri de mevcuttur. Bordo – siyah ya da mavi – sarı gibi birbirini tamamlayan renkler bu modellerde oldukça estetik bulunuyor.

Noktalı örgü kravatlar da tamamen spor bir görünüme sahip olup her türlü kombin seçeneğinde tercih edilebilir.